İLKE DİZAYN ALÜMİNYUM

İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Kendi bünyesinde PROFOSYONEL SİSTEM Serileriyle;Alüminyum Doğrama,Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama,kaldır sür sürme sistemleri(hbshbe),Alüminyum kapı,Alüminyum pencere, 

Ofis Bölmeleri,Ofis Bölme Sistemleri,Cam Bölmeleri ,Cam Bölme Sistemleri,Ofis Büro Bölme,Tam Camlı Bölme, Ofis Cam Bölme,Çift Cam Bölme,Jaluzili Bölme,Ofis Bölme,Alüminyum Bölme,Cam Kapı,Alüminyum Kapı Kasası, Ayarlı Kapı Kasası,Fotoselli Kapı,Kayar Kapı,Cam Kapı,Laminant Kaplama Kapı,Melamin Kaplamalı kapı,Çelik Kapı,Yangın Kapıları,Ofis kapıları

Süpürgelik,Kış Bahçesi,Cam Küpeşte,4,5,6,8,10 mm düzaveya tamperlicam,4+4 lamine cam 5+5 Lamine Cam,10 mm Tamperli Cam,8+8 Lamine Tamperli Cam,Akustik cam,Ofis Camı,Cam Filmi,Güvenlik Koruma Cam Filmleri,Ayna,Eskitme Ayna,Antik Ayna,Dekorasyon,Tasarım,Bizoteli Ayna, Rodajlı Cam

Dış Cephe Cam Giydirme,Kompozit Panel Kaplama,Özel güvenlik Kulubeleri,Işıklık,Kış bahçesi,

Pergola,Cam Çatı,Kışbahçesi,Giyotin Cam,Teloskopik Cam Tavan Satışı uygulama imalat ve montajı yapmaktadır.

İLKE DİZAYN ALÜMİNYUM

İnşaat Bakım Onarım Hizmetleri ile ilgili, Plaza, Fabrika, Ofis, Alışveriş Merkezleri,İşyeri Kampüsleri ve daha birçok işletmede oluşacak, Kapı Tamirleri, Cam Tamiri, Dorma, Geze, Roto, Kale, Gu, Asaş, Çuhadaroğlu, Saray, Kapı, Pencere, Aksesuarları, Alüminyum Doğrama, Ofis Bölme, Cam ve İnşaat ile ilgili tadilat, tamirat, onarım işlerini ve tesislerdeki sistemlerin peryodik bakımına yönelik ihtiyaçlarınızı karşılamak adına sundugumuz çözümleri kapsamaktadır 


Alüminyum Doğrama

Yaşam alanlarında kullanılan sistemler olarak menteşeli pencere ve kapı doğramaları oldukça yaygındır. Bu sistemlerden beklenen özellikler başta ısı yalıtım ve hava-su sızdırmazlık performansı olmak üzere, dış ortam sesinin mekanda minimum seviyede hissedilmesi, ihtiyaç duyulan gün ışığının ortama alınması ve rahat çalışan bir kullanım sunabilmesi şeklinde sıralanabilir. Menteşeli sistemler kullanım seçenekleri açısından çok zengin olup içe ve dışa açılır kapı-pencere, çift-eksen, vasistas, pivot gibi standart kullanımların yanında gizli kanat pencere ve hem yüz kapı gibi estetik odaklı birçok ilave çözüme sahiptir.

 

Ofis Bölme Sistemleri

İLKE Dizayn faaliyet alanları arasında en sık kullanılan uygulamalardan biri olan ofis bölmeleri, firmamızın uzmanlık alanlarında biridir. Çeşitli tasarımlara sahip ofis bölmeleri, alüminyum ve camın en estetik, bir o kadar da kullanışlı halini sunan firmamız bu konuda sayısız projelere imza atmıştır.Tam camlı bölme, cambölme, ofisbölmesistemleri, ofisbölmeleri, ofisburobölme, ofiscambölme, çiftcamarasıjaluzilibölme, camofis, çiftcambölmesistemleri, alüminyum kapıkasaları, teleskopik kapı kasaları ,5+5 laminecam, 10mm tamperlicam, 12 mm cam ve camkapılar ile plazalarda fabrikalarda ve ofis bölmeleri uygulamaktayız.
Kullanılan profil ve cam çeşitliğine göre modern dünyayı yansıtan ofisbölmeri yaşam alanlarınıza şıklık katarak daha rahat çalışmanın zeminini hazırlamaktadır. 

Ofis Bölme 
İLKE Dizayn faaliyet alanları arasında en sık kullanılan uygulamalardan biri olan ofis bölmeleri, firmamızın uzmanlık alanlarında biridir. Çeşitli tasarımlara sahip ofis bölmeleri, alüminyum ve camın en estetik, bir o kadar da kullanışlı halini sunan firmamız bu konuda sayısız projelere imza atmıştır.Tam camlı bölme, cambölme, ofisbölmesistemleri, ofisbölmeleri, ofisburobölme, ofiscambölme, çiftcamarasıjaluzilibölme, camofis, çiftcambölmesistemleri, alüminyum kapıkasaları, teleskopik kapı kasaları ,5+5 laminecam, 10mm tamperlicam, 12 mm cam ve camkapılar ile plazalarda fabrikalarda ve ofis bölmeleri uygulamaktayız.
Kullanılan profil ve cam çeşitliğine göre modern dünyayı yansıtan ofisbölmeri yaşam alanlarınıza şıklık katarak daha rahat çalışmanın zeminini hazırlamaktadır. 

Cam cephe kaplama
Cephe kaplamaları alanında alüminyum, cam ve kompozit panel ile tasarlanmış olan veya tasarımı ile birlikte imalat-montaj aşamalrının sorumluluğunu taşıyarak hizmet sunan İLKE Dizayn, sektörde sahip olduğu tecrübe ve güveni müşterilerine yansıtmayı prensip haline getirmiştir.

Klasik Giydirme Cephe, Sütrüktürel Silikon Giydirme Cephe, Kompozit Panel Kaplama, Alüminyum Levha Kaplama ve Nitelikli Camlar ile Cephe Kaplama sektöründe hizmet veren firmamız ürün yelpazesini ithal seriler ile de desteklemektedir.

Kompozit cephe kaplama
Kompozit Panel Kaplamalarında teknolojik alet alt yapısı ile üretim yapmakta olan İLKE Dizayn, müşterilerinin isteği doğrultusunda çeşitli markalara sahip Kompozit Panel imalat ve montajlarını yapmaktadır.
Balkon cam Küpeşteleri - Korkuluklar
İLKE Dizayn, Balkon ve Merdiven Küpeştelerinde - Korkuluklarda alüminyum, paslanmaz çelik profiller ve tamperli lamine cam uygulama yapabilmektedir. Güvenliği ve şıklığı bir arada barındıran küpeşte sistemlerinde, tek, çift veya üç paralelli, 5+5 lamine camlı, 8+8 lamine tamperli ve degişik cam kombinasyonları ile proje bazında müşteri taleplerine göre imalat - uygulama yapan firmamız, bu konuda sektöre hizmet sunmaktadır.

Çeşitli bina ve alanlar da şıklığı ile göz dolduran Merdiven Küpeşteleri - Korkuluklar, binaların vazgeçilmez güvenlik unsurları arasındadır. 


ÜRÜNLERİMİZ
Alüminyum Sistem Serisi

Kullanılan Başlıca Sistem Serileri;

+ Çuhadaroğlu Alüminyum Doğrama Sistem Serileri
+ Asaş Alüminyum Doğrama Sistem Serileri
+ Saray Alüminyum Doğrama Sistem Serileri
+ Kurtoğlu Alümunyum Doğrama Sistem Serileri


ÇUHADAROĞLU
AC 50 SISTEM, AC 70 SISTEM, C50 SISTEM, C60 SISTEM, DAHILI BOLME, DE 50-SE 50 SISTEM, DE 60-SE 60 SISTEM, DE40-SE40, EC50 SISTEM, GE50 SISTEM, ICBOLME, IZO 67 SISTEM, IZO 75 SISTEM, IZO51SISTEM, IZOC60 SISTEM IZOGM75-IZOCA75, IZOS-110 SISTEM, KOMPOZIT DETAYLARI, KS40 SISTEM, MEKIK, SE40 SISTEM, SKY 50-60-70, SLS 33 SISTEM, SO100 SISTEM), SPS SISTEM, SPS2000, STAND SERISI...


SARAY
ALDOKS, C50 C60 T60, C50 C60 T60 RECOVER, KOMPOZIT, OVAL SERI, S 55, S45, SG 50 D, SG 50 T, SG50, SG50 K, SG65, SI55, SI55 RECOVER, SI57, SI66, SS 54, SS 60 IŞIKLIK, SURME